JAKOŚĆ 

Meble zaprojektowane przez Verdi Collezione to produkty, które łączą w sobie trendy światowego wzornictwa wraz z doskonałym efektem wizualny. Marka zapewnia pełen komfort i trwałości użytkowania. Wszystkie elementy produktów są niepowtarzalne ponieważ powstają tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta.  

Dzięki pracy najlepszych fachowców dostajecie Państwo wyrafinowany produkt, który ma niepowtarzalną jakość wykonania i jest doceniany zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Niepowtarzalność mebli Verdi Collezione to wyselekcjonowane surowce, używane do produkcji. Skóra jest sprowadzana z najlepszych garbarni, zapewniających idealny materiał o wspaniałych parametrach użytkowych. Dotyczy to również materiałów tapicerskich. Jesteśmy firmą wybredną dlatego starannie sprawdzamy naszych dostawców pod względem utrzymania równiej jakości wszystkich dostarczanych komponentów, które projektowane są specjalnie z myślą o naszych klientach.

Udoskonalane produkty warunkuje System Zarządzania Jakością oparty o wymagania Normy ISO 9001. Wszystkie nasze produkty są objęte 2 letnią gwarancją. W przypadku reklamacji wysyłamy specjalnie do Państwa serwisantów, którzy usuwają usterkę na miejscu lub kwalifikują mebel do dalszej naprawy, bądź wymiany.